Ostatnia niedziela zamieniła Park Miejski w Zawierciu w prawdziwy festiwal ekologii!
Tegoroczna edycja Eko Pikniku Świętojańskiego za nami! 🌸🌿
W tym roku mieszkańcy mogli wymienić zużyty sprzęt RTV/AGD, puszki i butelki PET na okazałe krzewy (m.in. hortensje, pęcherznice, liliowce), kwiaty balkonowe i rabatowe oraz świeże zioła.
Wymiana – jak co roku – cieszyła się ogromnym zainteresowaniem! Cieszy nas, że mieszkańcy tak chętnie i odpowiedzialnie pozbywają się elektrośmieci i razem robimy coś dobrego dla naszego miasta.
Do zobaczenia na kolejnych akcjach!
