Eko Piknik Świętojański za nami!

Ostatnia niedziela zamieniła Park Miejski w Zawierciu w prawdziwy festiwal ekologii!

Tegoroczna edycja Eko Pikniku Świętojańskiego za nami! 🌸🌿

W tym roku mieszkańcy mogli wymienić zużyty sprzęt RTV/AGD, puszki i butelki PET na okazałe krzewy (m.in. hortensje, pęcherznice, liliowce), kwiaty balkonowe i rabatowe oraz świeże zioła.

Wymiana – jak co roku – cieszyła się ogromnym zainteresowaniem! Cieszy nas, że mieszkańcy tak chętnie i odpowiedzialnie pozbywają się elektrośmieci i razem robimy coś dobrego dla naszego miasta.

Do zobaczenia na kolejnych akcjach!

Comments are closed.